دبیرخانه برترین آرزو

چگونه می‌توان با دبیرخانه برترین آرزو همکاری کرد؟

دبیرخانه برترین آرزو صرفاً جهت مجموعه‌هایی که اقدام به تدریس کتاب‌ها در بین مخاطبان خودشان داشته‌اند یا به نوعی گفتمان و محتوای تولیدی فوق را ترویج کرده باشند با ثبت درخواست خود به صورت تلفنی یا از طریق این سایت با شرایط و مدل‌های ذیل آماده همکاری و تعامل است

هفت روز در بهشت

بسته برنامه‌ای هفت روز در بهشت به‌عنوان یک اقدام نخبگانی و به‌عنوان حلقۀ تکمیلی آموزش‌های اولیۀ استانی قلمداد می‌شود که با یک سبک اختصاصی و مبتنی بر پوشش ساحت‌های مختلف انسان شناختی اجرایی خواهد شد. لازمۀ حضور در این دوره بازۀ سنی 15 تا 17 سال یعنی پایه‌های ده، یازده و دوازدهم متوسط می‌باشد که می‌بایست در مصاحبه و گزینش ورودی اردو شرکت کنند. نحوۀ درخواست از طریق سایت برترین آرزو  خواهد بود و دبیرخانه در طول سال امکان پذیرش این دوره‌ها را دارد.

به‌علت کنش‌های بسیار داخل اردو، هزینۀ سرانه هر نفر 700 هزار‌تومان (بدون ایاب و ذهاب بین شهری) است که تشکل می‌بایست ایاب و ذهاب بین شهری و مبلغ یکصد هزار تومان را تأمین کند. توضیحات تکمیلی در موعد مقرر در سایت ارائه خواهد شد.

زیارت ، سیاحت ، تهذیب

تشکل‌های مرتبط با دبیرخانه برترین آرزو که اردوهای به مقصد مشهد مقدس را به‌عنوان مکمل فعالیت‌های تربیتی معرفتی خویش تعریف کرده‌اند،‌ می‌توانند از بسته میزبانی و پشتیبانی مؤسسه به شرح ذیل استفاده کنند:

  • حضور در مکان‌های مؤسسه جوانان در صورت امکان با 50 درصد تخفیف برای مدت 3 شب.
  • اسکان، پذیرایی، برنامۀ حرم مطهر، بسته تبرکی و هدیه و تأمین استاد آموزشی برای تبیین یک موضوع یا پاسخ به شبهات و سؤالات ناظر به کتب آموزشی دیده تاکنون.
  • اعزام استاد به محل اسکان یا اردوی تشکل‌های حاضر در مشهد برای تبیین موضوعات یا پاسخ به سؤالات

تهیه محتوای تولیدی با تخفیف ویژه

مؤسسه جوانان با هدف توسعۀ گفتمان معرفت افزایی در کشور و نشر معارف ناب توحیدی مدنظر رهبری معظم انقلاب حفظه‌الله، ‌کتاب‌های تولید شده را به مجموعه‌ها و تشکل‌های مرتبط با 50 درصد تخفیف و به قیمت بهاء تمام شده، عرضه می‌کند. فایل کتاب‌های تولیدی و سایر کتب در دست تدوین به همراه سایر محصولات چند رسانه‌ای سایت برترین‌ آرزو، در اختیار عناصر و مجموعه‌های مرتبط قرار خواهد گرفت.

برهان ؛ پشتیبانی محتوایی اساتید

با رویکرد بسط و گسترش محتواهای تولیدی آماده شده و نظر به فرموده و امریۀ رهبر حکیم و فرزانۀ انقلاب مدظله‌العالی مبنی بر گسترش دایرۀ مخاطبان و توسعۀ کارها؛ دبیرخانۀ برترین آرزو با هدف حرکتی به سمت تحقق این موضوع و به منظور تعامل با عناصر و مجموعه‌های خودجوش و پشتیبانی در حدود مقدورات و پرداختن به موضوعات ذیل تشکیل می‌شود

دبیرخانۀ برترین آرزو ابزارهای کمک آموزشی مورد نیاز جهت فهم بهتر مطالب و انتقال سهل و صحیح‌تر مباحث به مخاطبان توسط اساتید را تولید خواهد کرد. کتاب‌های صوتی تدریس، پاورپوینت و جزوات آموزشی، کتاب‌های راهنما و محصولات چند رسانه‌ای از جملۀ این تولیدات خواهد بود.

دبیرخانۀ برترین آرزو آمادگی دارد در صورت معرفی گروهی طلاب و اساتید و بعد از طی گزینش و مصاحبۀ اولیه با ایشان نسبت به برگزاری دورۀ خارج از بازه‌های اعلانی در مشهد مقدس اقدام نماید.

در صورت درخواست برگزاری دورۀ برهان در مراکز استان‌ها با حضور طلاب منتخب و گزینش شده، این مؤسسه آمادگی برپایی دوره به شکل غیر حضوری و مجازی دارد که سازه‌کار آن در سایت برترین آرزو اعلان می‌شود.

نکته: به عزیزان شرکت کننده در دوره‌های فوق، گواهی‌نامۀ پایان دوره تقدیم خواهد شد.

عامل اصلی در تبیین کتابها و معارف تولید شده و انتقال بهینه شده مطالب متناسب با ظرفیت و نیاز افراد به جوانان و نوجوانان اساتید و مربیان طلبه می‌باشند که اساساً با محتوای موجود همراه بوده و این مباحث را فهم و درک کرده باشند و از طرفی توان و مهارت ارتباط‌گیری با جوانان را نیز دارا باشند. طهارت نفس و باور به سلوک توحیدی و حرکت و سیر عملی به سوی حضرت حق از الزامات این عرصه می‌باشد.

وظیفۀ شناسایی و معرفی طلاب با شاخص‌های فوق بر عهدۀ تشکل‌ها و مجموعه‌ها می‌باشد. دبیرخانۀ برترین آرزو پس از گزینش و مصاحبه با افراد معرفی شده به جهت رعایت حداقل‌های مورد انتظار، دوره‌های توانمند‌سازی ویژه اساتید و مربیان را در مشهد مقدس میزبانی خواهد کرد.

دبیرخانۀ برترین آرزو در نظر دارد هر 2 ماه یک نوبت دورۀ توانمند‌سازی فوق را برای افراد منتخب معرفی شده از خواهران و برادران برگزار نماید. هزینۀ ایاب و ذهاب و تهیۀ کتابها بر عهدۀ فرد معرفی شده بوده و برگزاری دوره با طول مدت 7 یا 9 روز بر عهدۀ مؤسسه جوانان می‌باشد.

تقابل با طلاب و اساتید و مربیان آموزش دیده بر عهدۀ تشکل‌ها و مجموعه‌های معرفی کننده می‌باشد و مؤسسه جوانان نقشی در این حوزه ندارد.

پاسخ‌گویی آفلاین و پشتیبانی محتوایی و برطرف کردن نیازهای اساتید آموزش دیده بر عهدۀ مؤسسه جوانان می‌باشد که این امر در سایت barrarin-arezoo  پیش بینی شده است. (اپلیکیشن رفیق که در ما‌ه‌های آتی رونمایی خواهد شد نیز از جمله این تولیدات خواهد بود.)

برای دریافت توضیحات بیشتر با ما در تماس باشید